Hotelová škola Poděbrady
v
v

Změny v rozvrhu Monday 24. 1.

Ranní testování
Změna rozvrhu 3.A.B

Nepřítomné třídy 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
1.D SPSp SPSp SPSp SPSp SPSp SPSp SPSp SPSp SPSp SPSp SPSp SPSp
3.D PRX PRX PRX PRX PRX PRX PRX PRX PRX PRX PRX PRX
4.A PRX PRX PRX PRX PRX PRX PRX PRX PRX PRX PRX PRX
4.B PRX PRX PRX PRX PRX PRX PRX PRX PRX PRX PRX PRX
4.C PRX PRX PRX PRX PRX PRX PRX PRX PRX PRX PRX PRX
4.D PRX PRX PRX PRX PRX PRX PRX PRX PRX PRX PRX PRX
Nepřítomní učitelé 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Formánek Jaroslav - .. .. KUP KUP KUP KUP ŠKV ŠKV - - -
Chárová Jana KRA SIR - .. .. - - -
Ježek David - - - - FEL .... - ..
Kukačková Veronika .. .. STE .. - - - -
Kuklíková Věra .. STŘ -
Lebeda Zdeněk - - KRA KRA KRA KRA - -
Menšíková Renata NM BER BER
Omáčková Monika - - .. - - .. .. ..
Roubíčková Klára - - - .. - - - -
Skořepa Petr - .. .. .. .. .. .. - - - - -
Valentová Daniela - - - - - FRA .. ..
Voborová Naděžda KAR PRO - .. .. PAV - ..
Zelenbabová Marina - - - - - - - -
Místnosti mimo provoz - nejsou
Změny v rozvrzích učitelů
Beranová Věra
2 supl. (MEN) MAT 2.C (S1) 101
4 supl. (MEN) MAT 2.D 213
Eichlerová Jana
8 odpadá DEJ 1.D
Eliška Petr
2 změna PSP 1.B (S1) V313
8 odpadá JA 4.D (S2)
Feller Marek
1 odpadá JA 4.A (S1)
2 odpadá JA 4.A (S1)
3 odpadá ZSV 4.A
5 supl. (JEŽ) MAT 3.B 212
7 odpadá JA 3.D (S2)
Formánek Jaroslav
0. - 11. les.Obecný pedagogický dohled
Formanová Alena
7 odpadá JN 4.D (S2)
Frančíková Pavlína
1 odpadá JS 3.D (S2)
2 odpadá JS 3.D (S2)
6 supl. (VAL) JN 3.A (S1) 305
7 odpadá JS 4.B (S1)
Kališová Adriana
4 odpadá JA 4.A (S2)
8 odpadá JA 4.C (S2)
Karásková Eva
1 spojeno (VOB) UCE 3.A (S1) 107
6 odpadá UCE 3.D (S2)
Krátká Eva
1 supl. (CHA) UCE 3.C (S2) V311
3 spojeno (LEB) TOS 1.B (S2) TOS2
4 spojeno (LEB) TOS 1.B (S2) TOS2
5 spojeno (LEB) TOS 1.B (S2) TOS1
6 spojeno (LEB) TOS 1.B (S2) TOS1
Křivská Lenka
6 odpadá LIT 4.A
Kupr Jan
3 supl. (FOJ) TEV 3.D (TVCH)+ TEV2
4 supl. (FOJ) TEV 3.D (TVCH)+ TEV2
5 supl. (FOJ) TEV 1.D (TVCH)+ TEV2
6 supl. (FOJ) TEV 1.C (TVCH)+ TEV2
Nováková Martina
1 supl. (MEN) MAT 2.C (S2) 206
Papežová Valerie
5 odpadá JF 4.C (S2)
6 supl. (VOB) EKO 2.D 213
8 odpadá JA 4.C (S1)
Procházková Lenka
2 supl. (VOB) UCE 3.A (S1) 305
7 odpadá JN 4.D (S1)
8 odpadá JN 4.D (S1)
Skořepa Petr
0. - 11. les.Obecný pedagogický dohled
Středová Ivana
2 supl. (KUK) JF 3.C (S2) J315
3 odpadá JS 1.D (S2)
Svobodová Lenka
2 odpadá JA 1.D (S1)
Širbićová Ivana
2 supl. (CHA) UCE 3.B (S1) 212
Škvor Michal
1 odpadá TEV 4.D (TVD)
2 odpadá TEV 4.D (TVD)
7 spojeno (FOJ) TEV 2.B (Dív) TEV2
8 spojeno (FOJ) TEV 2.B (Dív) TEV2
Štěpánová Helena
1 odpadá PRP 4.B
3 supl. (KUČ) OKO 2.C (S1) V312
4 odpadá PRP 4.D
5 odpadá PRP 4.A
6 odpadá PRP 4.D
8 odpadá MAM 4.A
Wagenknechtová Marcela
2 odpadá CJK 4.B
3 odpadá LIT 4.B
Zemanová Jana
1 odpadá LIT 1.D
3 odpadá JN 1.D (S1)
5 odpadá JN 4.C (S1)
Změny v rozvrzích tříd
1.A
8 PSP S2 odpadá zadaná práce
1.B
2 PSP S1 V313 změna ELI
3 TOS S2 TOS2 spojí KRA (LEB)
4 TOS S2 TOS2 spojí KRA (LEB)
5 TOS S2 TOS1 spojí KRA (LEB)
6 TOS S2 TOS1 spojí KRA (LEB)
1.C
5 TEV TVCH TEV2 supluje KUP (FOJ)
6 TEV TVCH TEV2 supluje KUP (FOJ)
8 ZPV odpadá zadaná práce
1.D
5 TEV TVCH TEV2 supluje KUP (FOJ)
6 TEV TVCH TEV2 supluje KUP (FOJ)
0. - 11. les. Sportovní kurz
2.B
7 TEV Dív TEV2 spojí ŠKV (FOJ)
8 TEV Dív TEV2 spojí ŠKV (FOJ)
2.C
1 MAT S2 206 supluje NM (MEN)
2 MAT S1 101 supluje BER (MEN)
3 OKO S1 V312 supluje STE (KUČ)
2.D
4 MAT 213 supluje BER (MEN)
6 EKO 213 supluje PAV (VOB)
3.A
1 UCE S1 107 spojí KAR (VOB)
2 UCE S1 305 supluje PRO (VOB)
6 JN S1 305 supluje FRA (VAL)
8 JN S1 odpadá zadaná práce
3.B
2 UCE S1 212 supluje SIR (CHA)
5 MAT 212 supluje FEL (JEŽ)
3.C
1 UCE S2 V311 supluje KRA (CHA)
2 JF S2 J315 supluje STŘ (KUK)
3 TEV TVCH TEV2 supluje KUP (FOJ)
4 TEV TVCH TEV2 supluje KUP (FOJ)
3.D
3 TEV TVCH TEV2 supluje KUP (FOJ)
4 TEV TVCH TEV2 supluje KUP (FOJ)
0. - 11. les. praxe
4.A
0. - 11. les. praxe
4.B
0. - 11. les. praxe
4.C
0. - 11. les. praxe
4.D
0. - 11. les. praxe
Pedagogické dohledy u tříd - nejsou